Vīrietis līdz nāvei piekauj savu dzīvesbiedreni

4398205732_cb180227c5_z

Pirmdien Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Valdeķu ielā, kurā atrasta mirusi sieviete. Policijas darbinieki nekavējoties ieradās norādītajā adresē un noskaidroja, ka ap pulksten 21.00 iereibušais dzīvokļa saimnieks atgriezās savā dzīvesvietā, tomēr tā kā neviens nevēra vaļā durvis un dzīvokļa iemītniekam nebija līdzi atslēgas, viņš devās pie kaimiņa, lūdzot palīdzību uzlauzt durvis. Iekļūstot dzīvoklī, abi vīrieši sāka kopīgi lietot alkoholu. Kad ap pulksten 3.00 dzīvokļa saimnieks iegāja blakus istabā, viņš konstatēja, ka viņa dzīvesbiedre ir mirusi.

Policijas darbinieki sāka izmeklēšanu. Pēc ekspertu slēdziena atklājās, ka sievietes nāve iestājusies no piekaušanā gūtām traumām. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja lieciniekus, kuri redzēja, kā uz ielas ap pusdienlaiku dzīvokļa saimnieks piekauj savu dzīvesbiedri.

Policisti aizturēja 1967. gadā dzimušo dzīvokļa saimnieku. Šobrīd ir sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu vīrietim var draudēt sods - brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Aizturētajam vīrietim šobrīd ir piemērots apcietinājums.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • DSC_6329a
  • DSC_6328a
  • DSC_6328
  • DSC_6327

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas