Vīrietis nošauj dzīvesbiedri un pēc tam arī pats sevi

screen_shot_2013-05-20_at_3.31.03_pm

Pagājušo ceturtdien, 4. septembrī ap pulksten 23:20 Saulkrastu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Mežmalas ielu, Alderu ciematā, kurā 2000. gadā dzimis zēns ziņoja par vīrieti, kurš sašāvis savu dzīvesbiedri.

Sadarbojoties ar Ādažu pašvaldības policiju, Valsts policijas darbinieki nodrošināja, ka notikuma vietā nekavējoties ierodas likuma sargi. Ierodoties notikuma vietā, Saulkrastu iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka starp 1981. gadā dzimušu vīrieti un 1972. gadā dzimušu sievieti izcēlies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā vīrietis dusmu uzplūdā iešāvis savai dzīvesbiedrei galvā. Sievietei šis šāviens izrādījās liktenīgs un viņa notikuma vietā gāja bojā.

Savukārt vīrietis pēc sievietes sašaušanas arī pats sev iešāva galvā. Mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā, tomēr pēc mēģinājuma glābt sašauto vīrieti, viņš slimnīcā mira.

Policija noskaidroja, ka šobrīd zēns atrodas pie saviem vecvecākiem. Tāpat zēnam, kura klātbūtnē tika nošauta māte, tika piedāvāta Ādažu sociālā dienesta psiholoģiskā palīdzība.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par slepkavību. Turpinās izmeklēšana.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas