Vīrietis nozog īru viskiju un apvainojas uz apsargu par policijas izsaukšanu

whisky-nao-sai-de-moda-alvaro-garcia-diz-o-porque-da-bebida-ser-simbolo-de-status-social-mercado-luxo-qualidade-sofisticacao-entrevista-diageo-empresa-iguatemi-caras-blogs-alexandre-taleb-8

Vakar ap pulksten 19:00 Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lielveikalu, kur vīrietis mēģināja nozagt alkoholiskos dzērienus.

Policisti ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka vīrietis centās divas īru viskija pudeles paslēpt apģērbā, taču viena no tām izkrita. Samierinoties ar vienu viskija pudeli, zaglis devās projām, tomēr viņu pamanīja veikala apsargs. Apsardzes darbinieks zagli aizturēja un nogādāja apsardzes telpā, pēcāk izsaucot policiju.


Gaidot policijas darbiniekus, aizturētais zaglis atvēra nozagto pudeli un sāka malkot viskiju. Ieraugot, ka ieradušies policijas darbinieki, aizturētais vīrietis iesita apsargam pa seju.

Policisti aizturēja 1983. gadā dzimušo vīrieti, kurš atradās 2,6 promiļu reibumā. Pārbaudes laikā policisti zagļa mantās atrada arī gāzes baloniņu, kas tika paņemts no apsardzes telpas. Iecirknī tika noskaidrots, ka aizturētais jau iepriekš septiņas reizes tiesāts par zādzībām un laupīšanu.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Savukārt apsargam ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas