Vīrietis sniedz personai palīdzību, pēc tam to apzogot

5331859249_d9ffa65f73_z

Augusta sākumā Rīgas Zemgales iecirknī vērsās persona, kura pastāstīja par kādu vīrieti, kurš apzadzis viņa dzīvokli. Policijas darbinieki noskaidroja, ka cietušais vīrietis kādā dienā devies uz mājām, kad pa ceļam netālu no mājokļa palicis slikti. Redzot notiekošo, divi nepazīstami vīrieši pienāca pie cietušā un piedāvāja palīdzēt nokļūt mājās.

Nonākot vīrieša dzīvoklī, pateicībā par palīdzību cietušais abiem vīriešiem piedāvāja iemalkot kafiju, tomēr viens no palīgiem vēlējās dzert alkoholu. Nesaņemot grādīgo dzērienu, vīrietis piecēlās un devās projām. Izmantojot cietušā laipnību, garnadzis nemanot nozaga viņa portatīvo datoru.

Kad vīrietis pamanīja notikušo, viņš vērsās policijā. Policijas darbinieki noskaidroja zagļa pazīmes un sāka viņa meklēšanu. Policistiem vakar izdevās aizturēt 1981. gadā dzimušo garnadzi, kurš atzina savu vainu zādzībā. Šobrīd policisti meklē nozagto datoru.

Par zādzību ir sākts kriminālprocess. Šādam likuma pārkāpumam draud sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Cornwall-on-Hudson Police, Cornwall-on-Hudson, New York
  • Untitled Flickr photo
  • Untitled Flickr photo
  • NEWS: JUNE 2 Black Lives Matter protest Sydney

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas