VUGD no 27. uz 28. augustu saņem 32 izsaukumus; cietuši 2 cilvēki

6606086413_fff543fd76_z

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27.augusta plkst. 6:30 līdz 28.augusta plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 32 izsaukumus. Kopumā dzēsti 12 ugunsgrēki, veikti 18 glābšanas darbi, bija arī divi maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja vairākiem cilvēkiem, kas bija apmaldījušies mežā.

Plkst. 15:42, VUGD saņēma informāciju, ka Pāvilostas novada Vērgales pagastā mežā pazudusi 78 gadus veca sieviete. Sieviete ar radiniekiem bija devusies uz mežu un atstāta pie mašīnas, kamēr pārējie devās mežā, bet, kad radinieki atgriezās, tad sieviete vairs nebija atrodama. Meklēšanas darbus veica ugunsdzēsēji glābēji, Valsts policijas darbinieki un mežsargs. Pēc apmēram pusotras stundas meklēšanas darbiem sieviete tika atrasta un nodota mediķiem.

Neilgi pēc tam, plkst. 16:55, VUGD saņēma informāciju, ka Brocēnu novada Spundiņu kūdras purvā ir apmaldījušies trīs pieaugušie un divi bērni. Ugunsdzēsēji glābēji, sarunājoties ar šiem cilvēkiem pa telefonu un padodot automašīnas skaņas signālu, viņus izveda ārā.

Šorīt, plkst. 05:47, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Slokas ielā, divstāvu koka dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg pirmā stāva dzīvoklis. Nekavējoties tika uzsākta cilvēku glābšana. Ar trīsposmju kāpņu palīdzību no ēkas otrā stāva tika izglābti trīs cilvēki, ar autokāpņu palīdzību tika izglābta sieviete ar bērnu, savukārt pa ēkas iekšējām kāpnēm no sadūmotās ēkas tika izvesti seši cilvēki. Pirmā stāva dzīvoklis dega 36m2 platībā.

Vakar, plkst. 19:21, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Kalpaka bulvārī četrstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī ir jūtams sadūmojums. Pārmeklējot dzīvokli, tika konstatēts, ka uz plīts bija piededzis ēdiens. Vīrietis bija mēģinājis dzēst degošo eļļu uz pannas, tai uzlejot ūdeni, un guva sejas termiskos apdegumus.

Vakar, plkst. 07:46, VUGD saņēma informāciju, ka Rīga, Artilērijas ielā, divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī deg mēbeles 2m2 platībā. Ugunsgrēkā 104 gadus veca sieviete saindējās ar dūmiem un tika hospitalizēta
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas