Zasulaukā uzdarbojies pedofils – policija gatavo iespējamā noziedznieka fotorobotu

shadow_man

Otrdien ap pulksten 16:20 Zasulaukā kāds vīrietis, piedraudot ar vardarbību, veicis seksuāla rakstura uzbrukumu 13 gadus vecai meitenei.

Uzsākts kriminālprocess par seksuālu vardarbību, ja tā izdarīta ar nepilngadīgo. Policija gatavo iespējamā noziedznieka fotorobotu, kā arī aicina skolas un vecākus ar bērniem vēlreiz pārrunāt drošu rīcību, sastopoties ar svešiniekiem.

Analizējot pastrādātā nozieguma raksturu un pazīmes, policija neizslēdz iespēju, ka seksuālo vardarbību veikusi tā pati persona, kas šī gada pavasarī Imantā daudzdzīvokļu namu liftos un kāpņu telpās veikusi netiklas darbības ar vairākām mazgadīgām meitenēm. Tomēr precīzi tas būs zināms pēc noziedznieka notveršanas.

Policija pašlaik gatavo noziedznieka fotorobotu, kas šoreiz varētu palīdzēt iegūt precīzākas noziedznieka pazīmes, jo sastādīts pēc pieauguša liecinieka, kurš redzējis iespējamo noziedznieku, sniegtās informācijas.

Policija aicina bērnu vecākus un skolas vēlreiz pārrunāt ar bērniem drošu rīcību uz ielas, sastopoties ar aizdomīgām situācijām.

Ja bērnam liekas, ka viņu kāds novēro vai viņam seko, noteikti jādodas uz kādu vietu, kur uzturas daudz cilvēku, piemēram, autobusa pieturu vai veikalu, kā arī jāpaziņo par notiekošo kādam pieaugušajam, kuram nekavējoties jāziņo policijai.

Savukārt pieaugušajiem, pamanot aizdomīgas personas, kas uzturas bērnu pulcēšanās vietu, piemēram, bērnudārzu vai skolu tuvumā, nekavējoties jāziņo policijai.

Fotorobots tiks publicēts tuvākajā laikā.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas