Zemgalē reida laikā aizturēti vairāki narkotiku lietotāji

Drug bag

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka 18.septembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki rīkoja reidu Zemgales reģionā  – narkotisko vielu, autortiesību un akcizēto preču nelikumīgas izplatīšanas apkarošanas jomā. Reida laikā policijas darbinieki aizturējuši 12 personas aizdomās par narkotiku lietošanu t.sk.Jelgavā – 5, Dobelē 4, Jēkabpilī – 3.

Jelgavā uzsākts kriminālprocess par 2 gramu metamfetamīna glabāšanu, aizdomās par šo noziegumu aizturēts 1982.gadā dzimis vīrietis. Savukārt vienā no garāžām Jelgavā konstatēja un izņēma 1800 litrus dīzeļdegvielas, 19 degvīna pudeles ar 0,7 litra tilpumu un 3 degvīna pudeles ar 1 litra tilpumu bez Latvijas akcīzes markām.

Pārkāpums konstatēts arī vienā no kafejnīcām, kurā konstatēja, ka divas personas tiek nodarbinātas bez darba līgumiem. Jēkabpilī vienā no SIA tika konstatēti pārkāpumi autortiesību jomā, savukārt Dobelē uzsākts kriminālprocess par nelikumīga alkohola tirdzniecību un glabāšanu, izņemts 15 litri šķaidīts spirts.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas