Zemgales reģionā aizturēti divi vīrieši par nelegālo akcizēto preču uzglabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 5.jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas darbinieki nelegālo akcizēto preču aprites jomā lielā apmērā aizturējuši divus vīriešus, kuri ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.


Policijas darbinieki vienā no garāžām Jelgavā atsavinājuši 324, 5 litrus bezkrāsainu šķidrumu ar spirtam raksturīgu smaržu. Veicot tālākās izmeklēšanas darbības, sankcionētas kratīšanas laikā Jelgavas novadā vienā no objektiem atsavināja vēl papildus 6855 litrus šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu, kurš bija pildīts dažāda tilpuma plastmasas kannās, kā arī 4640 cigarešu ar dažādiem nosaukumiem ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām. Izņemtajam šķidrumam nozīmēta ekspertīze.


Aizturētie vīrieši jau agrāk bijuši nonākuši policijas redzeslokā, Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.2 panta „Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums””, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.


Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas